Projekčný ateliér KOCKAN DESIGN založil v roku 2009 interiérový dizajnér MgA. Miroslav Kružel po pôsobení v českej firme HANÁK NÁBYTEK.
Začiatky tvorby boli spojené s prácou pre interiérové štúdio HANÁK, ktoré vyrábalo a dodávalo kuchynské linky a ďalší nábytok vysokej kvality. V snahe rozšíriť portfólio ponúkaných služieb vzniklo samostatné štúdio, ktorého hlavnou náplňou bola projekcia interiérov. Postupne ateliér okrem návrhov začal v spolupráci s firmou SEDITO aj s realizáciou interiérov.
Portfólio firmy sa po rozšírení personálneho obsadenia doplnilo o projekčné práce rodinných domov a iných civilných stavieb. S týmito službami začal ateliér ponúkať aj doplnkové služby, ako fotorealistické 3D vizualizácie a služby spojené s vybavovaním povolení (v spolupráci s GRAMATA SERVICES).
Pre potreby ďalších našich partnerov zabezpečujeme aj kompletné služby architekta, ako napríklad zastavovacie štúdie, dopravné projekty a energetické certifikáty budov. Momentálne tak ateliér ponúka komplexné služby pre vaše bývanie, od prvotných ideových štúdii až po samotnú výrobu, resp. výstavbu.