NÁVRH INTERIÉROV
(projekcia a realizácia interiéru a nábytku na mieru)
Preferujeme jednoduché a čisté riešenia, ktorými tvoríme nadčasové interiéry so stabilnou pridanou hodnotou. Máme skúsenosti s návrhom novostavby rodinného domu, zariadením nového bytu, rekonštrukciou staršieho bytu, alebo zariadením obchodného priestoru. Našou špecialitou sú interiéry na kľúč, kedy sa postaráme úplne o všetko.
PROJEKCIA STAVIEB
(projekčné práce domov a iných civilných stavieb)
Ponúkame kompletný servis v oblasti projekčnej činnosti všetkých druhov stavieb. Vrátane návrhu a realizácie interiérov. Stavebné štúdie, dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie alebo samotný realizačný projekt. Ing. Ján Kružel a jeho vyše 30 ročné skúsenosti v oblasti projektovania zaručujú dokonalý výsledok.
3D VIZUALIZÁCIA
(fotorealistické vizualizácie interiéru a exteriéru)
Sme odborníci na 3D vizualizácie s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Zaoberáme sa výrobou profesionálnych, vysokokvalitných, fotorealistických a štylizovaných interiérov exteriérov a produktov. Snažíme sa čo najviac priblížiť vašim predstavám a ponúknuť komplexné riešenie, ktoré bude vhodnou formou prezentácie.
STAVEBNÉ POVOLENIA
(poradenstvo a vybavovanie stavebného povolenia)
Vybavenie stavebného povolenia je súčasťou prípravy stavby rodinného domu spolu s vypracovaním projektovej dokumentácie. Žiadosť o vydanie stavebného povolenia podávame na príslušnom stavebnom úrade a to vo forme vyplnenej žiadosti spolu s ďalšími prikladanými dokumentmi. Šetríme váš čas a peniaze.